Atsiskaitymo tvarka

• Vartotojams, atsiskaitantiems pagal geriamojo vandens apskaitos prietaisus

Kupiškio miesto ir rajono gyventojai už bendrovės suteiktas paslaugas atsiskaito naudodami „Atsiskaitymo knygelė“ už vandenį ir nuotekas. Geriamojo vandens skaitiklio rodmenys užrašomi paskutinę atsiskaitomojo mėnesio dieną. Į atsiskaitymo knygelę būtina įrašyti galiojančias 1 m³ geriamojo vandens ir/ar nuotekų kainas, pardavimo kainą, kompensacijos sumą (jei ji paskaičiuota). Kompensacijos sumą galima sužinoti paskambinus telefonu (8 459) 51 581 arba atvykus į bendrovę. Pildant atsiskaitymo knygelę būtinai nurodyti abonento numerį, kuris suteikiamas sudarant sutartį su gyventoju dėl paslaugų teikimo. Už suvartotą geriamąjį vandenį ir išleistas nuotekas gyventojai turi sumokėti sutartyje numatytais terminais.

Atsiskaitymo knygelės nemokamai išduodamos ir keičiamos UAB „Kupiškio vandenys“ darbo laiku. Telefonas informacijai (8 459) 51 581.

• Vartotojams, atsiskaitantiems pagal geriamojo vandens suvartojimo normas

Kupiškio miesto ir rajono gyventojai, kurie neturi įrengtų geriamojo vandens apskaitos prietaisų, už suteiktas paslaugas atsiskaito pagal patvirtintas geriamojo vandens suvartojimo normas. Sumoka vartotojas už suteiktas paslaugas naudodamas išduotą atsiskaitymo knygelę. 2019 metais vartotojams, kuriems dėl techninių ar kitų priežasčių nėra galimybės įrengti atsiskaitomųjų geriamojo vandens apskaitos prietaisų, suvartoto geriamojo vandens ir išleistų nuotekų kiekis skaičiuojamas taikant vidutinį suvartojamo geriamojo vandens kiekį – 2,0 kub. m vienam gyventojui per mėnesį.

Atsiskaitymo knygelės nemokamai išduodamos ir keičiamos UAB „Kupiškio vandenys“ darbo laiku. Telefonas informacijai (8 459) 51 581.